Övrig personal

Kent Eriksson

Snickare
 

Telefon: 0157-43 17 39
Mail: kent.eriksson@flen.se

Bild på Kent Eriksson
Bild på Lars Kvarnström

Lars Kvarnström

Lageransvarig/Förråd
 

Telefon: 0157-43 17 08
Mail: lars.kvarnstrom@flen.se

Ali Mohammad

Transport
 

Telefon: 0157-43 17 33
Mail: ali.mohammad@flen.se

Bild på Ali Mohammad
Bild på Jonathan WahlströmGren

Jonathan Wahlström Gren

Transport
 

Telefon: 0157-43 17 07
Mail: jonathan.gren@flen.se

Omar Al Hassan

Miljövärd
 

Telefon: 0157-43 17 31
Mail: omar.hasan@flen.se

Bild på Omar Al Hassan
Bild på Fardosa Abokor-Yusuf

Fardosa Abokor-Yusuf

Miljövärd
 

Telefon: 0157-43 17 32 
Mail: fardosa.abokor@flen.se

Marina Gustafsson

Arbetsledare - Städgruppen
 

Telefon: 0157-43 17 16
Mail: marina.gustafsson@flen.se

Bild på Marina Gustafsson
Bild på Silvia Da Silva

Silvia Da Silva

Städgruppen
 

Telefon: 0157-43 17 35 
Mail: silvia.lagrifa.da.silva@flen.se

Namona Ganzorig

Städgruppen
 

Telefon: 0157-43 17 38
Mail: namona.ganzorig@flen.se

Bild på Namona Ganzorig
Bild på Emma Dashnamjil

Emma Dashnamjil

Städgruppen
 

Telefon: 0157-43 17 34 
Mail: enkhriimaa.dashnamjil@flen.se

Sofia Andersson

Städgruppen
 

Telefon: 0157-43 17 37
Mail: sofia.andersson@flen.se

Bild på Sofia Andersson
Bild på Nara Palamdorj

Nara Palamdorj

Städgruppen
 

Telefon: 0157-43 17 06 
Mail: naranchimeg.palamdorj@flen.se