Kontakt


Önskar ni komma i kontakt med oss på Flens Bostads AB är ni välkommna att
göra det på något av nedanstående sätt.

Postadress:
Flens Bostads AB
Box 74
642 22 Flen

Tel. vx: 0157-43 17 00
Tel. fax: 0157-43 18 13

E-post: flensbostad@flen.se
Besöksadress:
Storgatan 23
Obs! Infart från Drottninggatan (se karta)

Hyresavdelningen
Tel: 0157-43 17 10
E-post: flensbostad@flen.se


Administration och Ledning


Ewy Fredriksson
Hyresavdelning

Telefon: 0157-43 17 11
Mail: ewy.fredriksson@flen.se

Roberth Edberg
Hyresavdelning

Telefon: 0157-43 17 12
Mail: roberth.edberg@flen.se

Arne Fältin
VD

Telefon: 0157-43 17 01
Mail: arne.faltin@flen.se

Sören Johansson
Förvaltare

Telefon: 0157-43 17 02
Mail: soren.johansson@flen.se

Joakim Hård
Underhållsansvarig

Telefon: 0157-43 17 04
Mail: joakim.hard@flen.se

Stefan Nordin
Driftingenjör

Telefon: 0157-43 17 05
Mail: stefan.nordin@flen.se

Ingmarie Gren
Ekonomiassistent

Telefon: 0157-43 17 09
Mail: ingmari.gren@flen.se

Lena Röhl
Ekonomichef

Telefon: 0157-43 17 13
Mail: lena.rohl@flen.se

Thomas Berggren
Marknadsansvarig / Bokonsulent

Telefon: 0157-43 17 03
Mail: thomas.berggren@flen.se


Bovärdar


Peter Munter
Bovärd

Telefon: 0157-43 17 29
Mail: peter.munter@flen.se

Kent Eriksson
Bovärd

Telefon: 0157-43 17 20
Mail: kent.eriksson@flen.se

Rasim Cehic
Bovärd

Telefon: 0157-43 17 22
Mail: cehic.rasim@flen.se

Bernt Andersson
Bovärd

Telefon: 0157-43 17 19
Mail: bernt.andersson@flen.se

Karin Juhlin
Bovärd

Telefon: 0157-43 17 23
Mail: karin.juhlin@flen.se

Ove Salomonsson
Bovärd

Telefon: 0157-43 17 17
Mail: ove.salomonsson@flen.se

Suad Cemanovic
Bovärd

Telefon: 0157-43 17 15
Mail: suad.cemanovic@flen.se


Övrig personal


Marina Gustafsson
Arbetsledare/Städ

Telefon: 0157-43 17 16
Mail: marina.gustafsson@flen.se

Lars Kvarnström
Lageransvarig/Förråd

Telefon: 0157-43 17 08
Mail: lars.kvarnstrom@flen.se

Bengt Källung
Reparatör

Telefon: 0157-43 17 24
Mail: bengt.kallung@flen.se

Irfan Alidemi
Transport

Telefon: 0157-43 17 00

Jonathan Wahlström Gren
Transport

Telefon: 0157-43 17 00

Noreldin Sharif
Renhållning/Transport

Telefon: 0157-43 17 00

Alin Mohamed
Renhållning/Transport

Telefon: 0157-43 17 00